Top
Ma.Ma. Cut- grožio salonas Kaune
Gražūs, išpuoselėti plaukai – kievienos moters ir vyro svajonė. Ir dažniausiai tą svajonę pasiekti pavyksta padedant profesionaliam kirpėjui ar plaukų stilistui, kuris dar ir atstoja psichologą. „Ma. Ma. Cut“ plaukų stilistas Marijus Mazuraitis pastebi besikeičiančius klientų santykius.

„Per pastarąjį dešimtmetį keitėsi viskas. Anksčiau vidutiniškai moterys lankydavosi salone kas 4 savaites, o vyrai kas 6, dabar moterys vidutiniškai lankosi kas 6–8 savaites, o vyrai kas 3–4 savaites. Klientai tapo labai reiklūs, pažangūs, jų apetitas naujovėms auga daug greičiau, nei spėja ataugti plaukai. Tai ypatingai taikoma vyrams“, – sako jis. Anksčiau vyrams užtekdavo tik kirpimo, o dabar meistrams privalu mokėti pasirūpinti ir barzdomis. Daugėja pageidaujančių paryškinti ne tik plaukus, bet ir barzdą bei antakius. Nosies plaukų šalinimas vašku taip pat dažnai tampa viena iš pageidaujamų paslaugų.

Pasak M. Mazuraičio, vyrai dažnai savo reiklumu lenkia moteris. „Mano klientų rate yra nemažai vyrų, kurie jau išeidami iš salono iš karto užsirašo kitam vizitui. Paprastai net tenka įtikinėti, kad penkiolika dienų – labai trumpas laikas ir kad plaukai nespės paaugti. Tačiau dažnai lieku neišgirstas.“

M. Mazuraitis neslepia – didžioji dalis klientų yra išskirtinio stiliaus siekiantys vyrai. „Kartais būna tikrai sunku patenkinti norą kaskart atrodyti vis kitaip. Ir to priežastis nėra kompetencijos stoka. Tiesiog plaukams paaugus vos centimetrą ar du, tikrai sudėtinga „išlaužti“ kitokią plaukų formą ar naują kirpimą“, – sako jis. Be to, dažnas klientas netiki, kad kirpimas ir „stilingas“ – tai du skirtingi dalykai. Pastarasis priklauso nuo kliento „kreatyvumo“ ir įgūdžių žaidžiant su stilizavimo priemonėmis.

Visgi didžiausias iššūkis plaukų stilistams – vyrai, kurie labia nenoriai „draugauja“ su plaukų formavimo priemonėmis. Pasak jo, klientai nori, kad tobulai šukuosenai užtektų tik išsiplauti galvą. „Deja, bet be plaukų formavimo priemonių tobulo įvaizdžio pasiekti nepavyks. Dažnas vyras sako: „to nenaudosiu, netepsiu ir nepurkšiu“. Tada tenka paaiškinti, kad be tinkamų užbaigimo priemonių net ir stilistas yra bejėgis – produktų pagalba galima žaisti įvaizdžiais ir eksperimentuoti išgaunant visiskai skirtingus efektus“, – sako M. Mazuraitis, pateikiantis pavyzdį – vienu kirpimu kirpto modelio skirtingus įvaizdžius, išgautus naudojant plaukų formavimo priemones.

v

"MamA Cut"- tai išskirtinė vieta, subūrusi profesionalių stiliaus ir įvaizdžio ekspertų komandą Kaune!